Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

PIERWSZA WYGRANA MŁODZICZEK UKS SOKÓŁ 2015-12-09

PIERWSZA WYGRANA MŁODZICZEK UKS SOKÓŁ

W trzecim meczu Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Dziewcząt nasze Młodziczki odnoszą pierwsze zwycięstwo! Zatorzanki pokonały doświadczoną i utytułowaną ekipę ZSG 1 Kęty. Pierwszy set, to równorzędna gra obu zespołów do wyniku 13:13. Następnie nasze Zawodniczki uzyskały dwupunktową przewagę, powiększając ją by ostatecznie wygrać partię  25:20. Drugiego seta rozstrzygnęła dopiero końcówka , która również padła na korzyść najmłodszych zatorskich Siatkarek. Drugi set zakończył się wynikiem 25:22 i triumfem 2:0 w całym spotkaniu. Wygrana, to głównie zasługa naszej dobrej zagrywki, która z  meczu na mecz jest coraz lepsza. Kolejne spotkanie młodych Siatkarek w OLS odbędzie się 17.12.2015 r. o godz. 17.30. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna SP1 Wola.

Skład UKS SOKÓŁ:  Maja Puziak, Wiki Gancarczyk, Faustyna Dyrda, Magda Wojtyła, Zuza Błażej, Natalia Gębczyk, Milena Łysin, Gosia Wójtowicz.