Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Mistrzostwo i wice mistrzostwo dla Zatora! 2016-05-30

Mistrzostwo i wice mistrzostwo dla Zatora!

24 maja 2016 roku na obiektach sportowych MOSiR w Oświęcimiu odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych i gimnazjów. W turnieju (w każdej z kategorii) spotkało się osiem placówek z powiatu oświęcimskiego.

9. Kacper Bujas.

Można rzec, że to „dziewięciu wspaniałych”, bo ich udział w turnieju zakończył się niebagatelnym sukcesem. Nasi uczniowie wywalczyli tytuł mistrza powiatu! Wygrali oni wszystkie mecze.

8. Klaudiusz Kowalczyk

Również w tej kategorii mamy powody do dumy. Nasi chłopcy uplasowali się na II miejscu, ulegając w rzutach karnych drużynie z Chełmka.

Na uwagę zasługuje fakt, że nasi uczniowie pozostawili za sobą drużyny ze szkół, w których prowadzone są klasy sportowe o profilu piłki nożnej.  Warto jednak przy tej okazji zaznaczyć, że zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum to uczniowie, którzy na co dzień trenują w drużynach LKS „Zatorzanka” i LKS Palczowice, a ponadto dwa razy w tygodniu w ramach fakultetów z wychowania fizycznego uczestniczą w zajęciach z piłki nożnej.

Tekst i foto: Piotr Balonek

Mistrzostwo i wice mistrzostwo dla Zatora

24 maja 2016 roku na obiektach sportowych MOSiR w Oświęcimiu odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych i gimnazjów

Wprowadził: Karol Matyjasik 2016-05-30 09:46