Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Juniorzy Starsi Zatorzanki dołączyli do finalistów Małopolski Zachodniej. Mamy cztery drużyny w Finałach 2016-02-03

Juniorzy Starsi Zatorzanki dołączyli do finalistów Małopolski Zachodniej. Mamy cztery drużyny w Finałach !

W dniu 31 stycznia na hali w Ketach odbył się finał piłkarskich rozgrywek powiatowych w kategorii junior starszy/rocznik 1997 i młodsi/.Do rozgrywek przystąpiło sześć zespołów ,które w eliminacjach zajęły dwie pierwsze lokaty w swoich grypach , a wiec: Soła Oświęcim,. Team Sport  Hejnał Kęty, LKS Korona Harmęże, LKS Brzezina Osiek, LKS Zatorzanka Zator i LKS Bulowice.

W pierwszym meczu Zatorzanka pokonała Bulowice 2-0, w kolejnym spotkaniu rozprawiła się gładko z Harmężami 5-1. W trzecim meczu spotkali się dwaj faworyci do zwycięstwa w tym turnieju, niestety biało-niebiescy mieli słabszy moment turnieju i zostali wypunktowani przez Sołę Oświęcim 1-6. W kolejnym spotkaniu Zatorzanka podejmowała Brzezinę Osiek i wygrała 3-2 co dało jej drugie miejsce w turnieju i awans do kolejnej fazy rozgrywek. W ostatnim spotkaniu zatorzanie pokonali jeszcze Kety 2-1.

2-11

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe, a najlepszym zawodnikiem turnieju został piłkarz Zatorzanki Krzysztof Wolanin. Prezes PPN w Oświęcimiu gratulował wszystkim uczestnikom ,a szczególnie naszemu klubowi ,gdyż w finałach Małopolski Zachodniej wystąpią aż cztery drużyny Zatorzanki-w każdej kategorii wiekowej. Tylko Zatorzanka będzie obecna w każdym turnieju ,to duży sukces zawodników, trenera i Zarządu klubu LKS Zatorzanka Zator.

Program finałów Małopolski Zachodniej 13 i 14 luty w Kętach:

• juniorzy młodsi: LKS Przełęcz Kossowa, MKS Trzebinia, LKS Zatorzanka Zator , Soła Oświęcim
  • młodziki: Unia Oświęcim, LKS Zatorzanka Zator, Beskid Andrychów, MKS Fablok Chrzanów
  • juniorzy starsi: MKS Trzebinia, MKS Maków Podhalański, LKS Zatorzanka Zator,  Soła Oświęcim
  • trampkarze: LKS Zatorzanka Zator, Unia Oświęcim, Astra Spytkowice, Górnik Libiąż

Wprowadził: Karol Matyjasik 2016-02-04 12:39