Znaleziono 208 wiadomości.

Szansa dla najlepszych na sportowy sukces. SOKÓŁ Zator ogłasza nabór. 2017-03-13

Sekcja kolarska zatorskiego Sokoła ogłasza nabór dla dzieci i młodzieży pragnących osiągać sukcesy sportowe.

Kolarze UKS SOKÓŁ Mistrzami Małopolski 2017-03-09

Bardzo dobrze rozpoczęli sezon kolarski zawodnicy zatorskiego Sokoła. W Kętach, odbyły się Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie przełajowym. Reprezentanci Zatora zdobyli tytuły mistrzowskie w najmłodszej i najstarszej kategorii wiekowej

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Małopolski 2017 2017-02-10

Cztery medale zdobyli zawodnicy UKS SOKÓŁ ZATOR w Mistrzostwach Małopolski w lekkiej atletyce. Najlepiej spisała się Ilona Dębska, która w skoku wzwyż ustanawiając rekord życiowy -150 cm pokonała wszystkie rywalki i została Mistrzynią Małopolski

Gminne Turnieje Halowej Piłki Nożnej 2017-02-09

W dniach 1 , 3 i 5 lutego Gminne Zrzeszenie LZS zorganizowało turnieje halowe w piłce nożnej dla drużyn młodzieżowych z terenu naszej Gminy.

Zatorzanka Halowym Wicemistrzem Powiatu 2017-02-06

W dniu 04.02.2017r odbył się finał Halowych Mistrzostw Powiatu Oświęcimskiego piłki nożnej kategorii wiekowej junior starszy w Chełmku

Halowy Miting lekkoatletyczny 2017-01-24

Lekkoatletki Sokoła Zator, rozpoczęły sezon halowy nowymi rekordami życiowymi. W pierwszym halowym mitingu lekkoatletycznym, który odbył się w hali sportowej w Brzeszczach, nasze zawodniczki zaprezentowały bardzo wysoką formę.

Juniorzy Młodsi Halowym Mistrzem Powiatu 2017-01-24

W dniu 22.01.2017r odbył się finał Halowych Mistrzostw Powiatu Oświęcimskiego piłki nożnej kategorii wiekowej junior młodszy w Chełmku

Zatorzanka w Halowych Mistrzostwach powiatu 2017-01-20

W dniu 7 stycznia w Brzeszczach odbyły się eliminacje Halowych Mistrzostw Powiatu Trampkarzy .Do rozgrywek przystąpiły dwie drużyny Zatorzanki.

Zimowe wyścigi zatorskich kolarzy 2017-01-05

Nasi kolarze zaliczyli ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w kolarstwie przełajowym.