Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Siatkówka

Znaleziono 82 wiadomości.

Siatkarskie Derby Powiatu znów dla Zatora 2013-02-05

Spotkanie z Kęczaninem Kęty, to oprócz derbów również walka o miano najlepszej drużyny Małopolski Zachodniej, a przede wszystkim o pozycje w tabeli III ligi. Po wygranej z Podkarpaciem Bobowa, Krynicą i uzyskaniu 3punktów za mecz z Iskrami Chełmiec, naszej drużynie zaświeciło się zielone światło na awans do czołowej szóstki zespołów walczących o Mistrzostwo i awans. Warunek jest jeden, do końca sezonu musimy wygrać...

Seria zwyciestw naszych siatkarek-Kraków pokonany 2012-11-16

Rekordowa ilość kibiców i rekordowa dawka emocji w zatorskiej hali, podczas meczu naszych siatkarek. Dla licznie zgromadzonych kibiców siatkarki Zatora zafundowały nie lada dreszczowiec. Widzowie, którzy przybyli również z Oświęcimia, Kęt, Wadowic i z Zatorszczyzny, tylko w pierwszym secie i połowie drugiego mogli oglądać „zwykły” mecz siatkówki.

Siatkarki zagraly o Puchar Burmistrza 2012-09-25

Rozgrywki w trzeciej lidze siatkówki kobiet ruszają dopiero za trzy tygodnie, ale już w sobotę (15 września) na parkiecie w hali sportowej w Zatorze można było zobaczyć zawodniczki naszej drużyny, które wspólnie z siatkarkami KU AZS UŚ Katowice oraz MOSM Tychy rywalizowały w Turnieju o Puchar Burmistrza Zatora. Zwycięzcę zawodów wyłoniły mecze, rozegrane sposobem: „każdy z każdym”.

Mistrzostwo Polski dla Gabrieli Wojtyły z Graboszyc 2012-08-29

Sukces siatkarek w Atri Cup Italy 2012 2012-08-07

Bardzo dobry występ zaliczyły nasze siatkarki w międzynarodowym turnieju Atri Cup 2012. Wyjazd do Włoch to swego rodzaju nagroda za całosezonową ciężką pracę dla zawodniczek. Zaproszenie jest też wyróżnieniem dla naszego klubu, który do Atri jedzie już po raz trzeci, tym razem obok SMS Płomień Sosnowiec jako drugiej ekipy reprezentującej Polskę.

Juniorki "Sokoła" na czele tabeli 2011-11-14

Z kompletem zwycięstw zakończyły juniorki UKS Sokół pierwszy turniej Młodzieżowej Ligi Siatkówki Dziewcząt.

ŚWIĘTO KOBIET NA SPORTOWO 2011-03-07

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET O PUCHAR BURMISTRZA ZATORA...

Zwycięska seria siatkarek trwa 2011-01-14

Mocnym akcentem zakończyły zmagania w rundzie zasadniczej IV ligi siatkarki Sokoła Zator, pokonując na wyjeździe Płomień Limanowa. Mimo gry w mocno okrojonym składzie i tylko z jedną rezerwową nasze siatkarki utrzymały wysoki poziom gry, jaki prezentują od dłuższego czasu i pewnie zwyciężyły 3:0. Przypomnijmy, że w siedmiu ostatnich meczach z rzędu, zawodniczki Sokoła zdobywały punkty do ligowej tabeli.

Maraton Siatkówki w Zatorskiej Hali 2009-11-25

Ponad dziesięć godzin trwał Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. W imprezie wzięło udział 11 drużyn, 5 kobiecych i 6 męskich. Najliczniej reprezentowane ekipy to Volley Team Zator Szkółka Siatkówki, Laskowa i Skawa Podolsze. Wszystkie te drużyny zgłosiły swoje reprezentacje zarówno w turnieju kobiet jak i mężczyzn.