Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Kolarstwo

Znaleziono 171 wiadomości.

Kolarze UKS SOKÓŁ Zator zwyciężali w finale Pucharu Szlaku Solnego 2016-09-23

Wyścig, w którym nasi kolarze pokazali swoją moc, rozegrany był w Rabce Zdroju. Trasa należała do ciężkich fizycznie i wymagających od zawodników odpowiedniej techniki.

Triumf w finale i klasyfikacji generalnej-Pucharu Polski MTB 2016 2016-09-06

Zawodnik UKS SOKÓŁ Zator, Michał Śliwiński wygrał klasyfikację generalną Pucharu Polski w kolarstwie górskim rozgrywanym w formule olimpijskiej

Mistrzostwa Polski LZS w kolarstwie górskim Orawka 2016 2016-08-23

W niedzielę 21-go sierpnia, na stoku narciarskim w Orawce, odbył się ogólnopolski wyścig zaliczany do klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego. Zawody były jednocześnie Mistrzostwami Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. W kategorii młodzików, najlepszą drużyną okazał się UKS Sokół Zator. Obaj nasi reprezentanci zajęli miejsca na podium.

Dyktują tempo w polskim kolarstwie górskim 2016-08-17

Po pięciu wyścigach zaliczanych do Pucharu Polski, zawodniczki i zawodnicy z UKS Sokół Zator zajmują czołowe lokaty i zaliczają się do najlepszych w kraju

Mistrzowski Hat-trick zawodniczki UKS SOKÓŁ Zator 2016-08-09

Rita Malinkiewicz brązową medalistką Mistrzostw Polski MTB XCE, które odbyły się 7 sierpnia w Lublinie. Mimo upadku w finale, nasza zawodniczka zdołała doścignąć rywalkę i wygrać wyścig o brązowy medal. Wcześniej Rita uzyskała drugi czas kwalifikacji, a swój bieg półfinałowy zwyciężyła m.in z późniejszą zdobywczynią tytułu mistrzowskiego.

Rita Malinkiewicz nową Wicemistrzynią Polski MTB 2016 2016-07-21

Po raz pierwszy od 2013 roku, kiedy to nasze zawodniczki jako jedyne w kraju zdobyły dwa złote medale, do kolekcji zatorskich kolarzy zawitał kolejny, wreszcie w ich koronnej dyscyplinie

Kolarz UKS SOKÓŁ Zator najlepszy podczas Mistrzostw Polski 2016-07-20

Michał Śliwiński, na co dzień trenujący w UKS Sokół Zator, zwycięzcą wyścigu o Puchar Prezesa Polskiego Związku Kolarskiego

Utrudnienia na drogach Gminy Zator w trakcie czwartkowego Tour de Pologne 2016-07-14

Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym na terenie Gminy Zator W związku z przejazdem kolarzy biorących udział w Tour de Pologne przez Gminę Zator

Kolejne zwycięstwo kolarza UKS SOKÓŁ Zator 2016-07-13

W piątej edycji Pucharu Polski MTB, rozgrywanego tym razem w okolicach Rabki Zdroju, znakomicie spisali się zawodnicy UKS SOKÓŁ Zator.

Darek Batek w oficjalnym składzie na tegoroczny Tour de Pologne 2016-07-11

Trzeci etap z Zawiercia do Nowego Sącza przebiega przez naszą miejscowość. Kolarze przejada ok 14.10. Zapraszamy do kibicowania.