Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Aktualności

Trampkarze „Zatorzanki” najlepsi w powiecie oświęcimskim 2014-05-02

Zdjęcie drużyny
W dniu 1 maja 2014 r na boiskach LKS Brzeziny w Osieku został rozegrany Turniej Powiatowy Trampkarzy organizowany przez powiatowe zrzeszenie LZS –„Piłkarska Kadra Czeka”.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy:

• Grupa A; Przeciszów, Nowa Wieś, Zator i Osiek
  • Grupa B; Grojec, Malec, Poręba Wielka i Palczowice.

Trampkarze „Zatorzanki” przeszli przez turniej jak „burza” gromiąc większość przeciwników. I tak w pierwszym meczu Zator pokonał Osiek 1:0,choć wynik wydaje się być niski to gra odbywała się tylko na połowie przeciwników, którzy jednak postawili mocna obronę całej drużyny .W drugim meczu Zator pokonał Nowa Wieś 6:0 pokazując dobre umiejętności całej drużyny. W trzecim meczu grupowym Zator ponownie wygrał ,tym razem z Przeciszowem 5:0 .Po fazie grupowej Zator zmierzył się z druga drużyna grupy B Malcem i tym razem wygrywając 4:0 i pewnie awansując do finału rozgrywek. W finałowym meczu trampkarzom” Zatorzanki” przyszło się mierzyć się po raz drugi w tym turnieju z drużyną Osieka. piłkarze mieli w nogach już po 120 minut gry i wiadomo było iż w tym meczu jedna bramka może zaważyć na mistrzostwie i tak się stało ,gdy napastnik „Zatorzanki „Patryk Kozak strzelił zwycięskiego gola .Zator - Osiek ponownie 1:0.Zator awansował do turnieju Rejonowego ,który odbędzie się w dniu 21 maja na boiskach „Zatorzanki”.

Drużyna trampkarzy w tym turnieju zdobyła 17 goli nie tracąc żadnej bramki, wszyscy zawodnicy spisali się bardzo dobrze otrzymując Puchar i nagrody, a statuetkę najlepszego strzelca turnieju otrzymał zawodnik „Zatorzanki” Krzysztof Toporek zdobywając 6 bramek.

Skład drużyny: Damian Jarzyna, Jan Momot, Michał Rospond-kapitan, Gabriel Glistak, Dawid Ćwiertnia, Mateusz Wątroba, Krzysztof Toporek, Dawid Cygan, Jarosław Brandys, Tobiasz Kuzia, Piotr Czerwik, Damian Chlebicki, Dawid Woźniak, Kacper Celej, Patryk Kozak.