Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Aktualności

Austriackie Langenlois areną kolarskich zmagań 2015-04-02

W międzynarodowej obsadzie, rewelacyjnie spisała się Rita Malinkiewicz. Zajęła 5 lokatę w kategorii U-23 i 16 w Open. Przed nią zameldowały się zawodniczki ze światowej czołówki, w tym, medalistki Mistrzostw Świata i ścisła czołówka Pucharu Świata. Do podium zabrakło niespełna 2 minuty! Rita jeszcze nigdy wcześniej nie była tak blisko światowej czołówki!. Gabriela Wojtyła zajęła 6 miejsce w kategorii juniorek. Obydwie zawodniczki używały oczywiście niezawodnych rowerów marki SUPERIOR, a o bezpieczeństwo dbały produkty SH+. Zważywszy na fakt, że dziewczyny wsiadły na rowery MTB na kilka dni przed startem, możemy śmiało powiedzieć, że praca w zimie została wykonana perfekcyjnie. Zostały ostatnie chwile na przygotowania do rozpoczęcia sezonu MTB w Polsce. Pierwszym starciem z krajową czołówką będzie miało miejsce w Białymstoku 18-go kwietnia.

Wprowadził: Karol Matyjasik 2015-04-02 11:00